Najnovší antivírus od firmy Bitdefender

Potrebujete ochrániť vaše osobné počítače, Macy, mobilné zariadenia alebo celú sieť organizácie? Využite produkty popredného výrobcu bezpečnostného softvéru, spoločnosti Bitdefender, ktorej patria svetové prvenstvá v rebríčkoch významných spoločností testujúcich bezpečnostný softvér.

Vďaka programu TechSoup môžu odteraz aj neziskové a charitatívne organizácie pôsobiace na Slovensku získať antivírusový a bezpečnostný softvér od spoločnosti Bitdefender s minimálnymi nákladmi, iba za minimálny administratívny poplatok.

 

Vaše jednotlivé počítače spoľahlivo ochránia produkty Bitdefender Internet Security a Bitdefender Antivirus for Mac. Jeho inteligentné nástroje rozpoznajú a odstránia hrozby bez toho, aby ste o tom vedeli, a bez ovplyvnenia rýchlosti vášho zariadenia. Ochránia vaše zariadenia pred vírusmi, červami, trójskymi koňmi, botnetmi, rootkitmi, ransomvérom a spamom. Počítače budú dlhodobo chránené, pobežia efektívne a bez komplikácií a vy tak ušetríte náklady na ich správu.

Vyššie uvedené produkty môžete získať vo forme jednoročného predplatného v balíkoch pre 5 alebo 3 používateľov alebo aj pre jedného používateľa.

Potrebujete zabezpečiť celú sieť vašej organizácie? Pre vás je tu produkt Bitdefender GravityZone Business Security. Administrátorovi ponúkne centrálnu riadiacu konzolu, ktorá poskytuje prehľad o zabezpečení každého koncového zariadenia a prehľad o globálnych bezpečnostných hrozbách, čím umožňuje ešte lepšiu kontrolu zabezpečovacích služieb. Riadiacu konzolu môžete využívať cez svoj webový prehliadač ako cloudovú službu spoločnosti Bitdefender alebo ju implementovať na vlastnú infraštruktúru vašej organizácie.

Produkty GravityZone sú k dispozícii taktiež vo forme jednoročného predplatného v balíkoch pre 50, 25 alebo 10 používateľov.

A stále obľúbenejšie a používanejšie mobilné zariadenia? Tablety a chytré telefóny s operačným systémom Android ochráni produkt Bitdefender Mobile Security for Android. Nielenže ochráni vaše zariadenia proti vírusom, ale zamedzí aj neoprávnenému prístupu do zariadenia v prípade krádeže. Nástroje produktu vedia ukradnuté zariadenie vzdialene lokalizovať a uzamknúť, vymazať jeho dáta alebo vyfotografovať útočníka. Pre technických fajnšmekerov dávame do pozornosti prepojenie s hodinkami Android Wear.

Sprievodca on-line bezpečnosťou

Aby ste dokázali ochrániť vaše dáta a systémy v on-line prostredí čo možno najlepšie, antivírusový program je dôležitý. Rovnako dôležité sú aj zásady bezpečnosti, podľa ktorých by sa mali správať všetci zamestnanci a dobrovoľníci vašej organizácie. Pozrite sa na sprievodcu on-line bezpečnosťou, ktorého pre vás pripravil tím organizácie TechSoup a ktorý obsahuje 12 jednoduchých, ale podstatných tipov a trikov, ako byť on-line bezpečný, nech ste kdekoľvek.

Ako na to?

Ak zastupujete organizáciu, ktorá je už zaregistrovaná v programe TechSoup Slovensko, stačí po prihlásení do vášho účtu používateľa na stránke TechSoup.sk skontrolovať v sekcii Môj účet oprávnenosť organizácie pre softvérové dary od spoločnosti Bitdefender. Ak ste oprávnení, môžete si vybrať pod odkazom Katalóg produktov požadovaný softvér, zadať vašu požiadavku a zaplatiť administratívny poplatok. Do niekoľkých dní vám doručíme e-maily s podrobnosťami k darovaným licenciám.

Aj vaša organizácia ešte nie je registrovaná v programe TechSoup Slovensko, je nutné sa pred vyššie uvedeným procesom zaregistrovať a zaslať požadované registračné dokumenty. Podrobnosti k procesu registrácie nájdete na našom webe v sekcii Registrácia.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow