Okta

Ako Okta pomáha neziskovým organizáciám

Začnite s 50 licenciami zadarmo

Správa identity pre všetky platformy: Jednoduchší spôsob, ako si neziskové organizácie môžu dramaticky zvýšiť zabezpečenie.

Okta pomáha neziskovým organizáciám bezpečne pripájať zamestnancov, partnerov, darcov a dobrovoľníkov k technológiám potrebným pre ich dôležitú prácu. Službu Okta môže oceniť ktorákoľvek organizácia pri používaní ktorejkoľvek technológie, od základov ako jednotné prihlásenie (SSO) až po pokročilejšie riešenie správy identít a prístupov.

Neziskovým organizáciám ponúka spoločnosť Okta 50 bezplatných licencií na všetky produkty Workforce Identity a výrazné zľavy pre ďalších používateľov a produkty External Identity. Neziskové organizácie môžu navyše získať 50-percentné zľavy na verejné výučbové kurzy a vstupy zadarmo na Oktan, každoročnú zákaznícku konferenciu spoločnosti Okta.

Začíname

Túto ponuku poskytuje organizáciám z komunity Techsoup priamo spoločnosť Okta a čiastočne ju umožňujú validačné služby programu TechSoup. Prečítajte si viac o tom, ako TechSoup v spolupráci s poprednými spoločnosťami prináša neziskovému sektoru podobné ponuky.

 

 Jednotné prihlásenie (SSO)

 Adaptívne viacfaktorové overovanie

 Univerzálny adresár

 Riadenie životného cyklu

 Riadenie prístupov k API

 Pokročilé prístupy k serveru

 
 
 

Ako funguje Okta

 

Jednotné prihlásenie (SSO)

Okta SSO poskytuje koncovým používateľom bezpečný a používateľsky prívetivý spôsob rýchleho prístupu ku všetkým ich aplikáciám bez toho, aby si museli pamätať viacero hesiel. S Okta SSO nemusia IT tímy strácať čas podporou hesiel.

Presuňte svoj systém Active Directory do cloudu

Administrácia zamestnancov, dobrovoľníkov, darcov, partnerov, členov správnej rady a ďalších môže byť pre IT tímy náročná. Vďaka univerzálnemu adresáru Okta Universal Directory môžu neziskové organizácie spravovať všetkých svojich koncových užívateľov na jedinom centralizovanom mieste.

Automatizujte životný cyklus používateľa

Vytvorte skupinové pravidlá, aby zamestnanci, dobrovoľníci, darcovia a ďalší mali rýchly prístup k aplikáciám, ktoré potrebujú. Pomocou Okta Lifecycle Management tiež môžete automaticky odoberať či uzatvárať užívateľské účty, aby citlivé dáta zostali v bezpečí.

Zabezpečte svoje aplikácie a dáta pomocou viacfaktorového overenia (MFA)

Neziskové organizácie často pracujú s veľmi citlivými informáciami. S MFA overením je možné predísť 24 percentám narušenia zabezpečenia. Oktá MFA pridáva vašim aplikáciám a údajom ďalšiu vrstvu zabezpečenia.

Zvýšte zabezpečenie vzdialeného prístupu pre zamestnancov

Či už vaši zamestnanci pracujú vzdialene alebo na pracovisku, potrebujú nerušený a nepretržitý 24/7 prístup k podnikovým aplikáciám a dátam. Okta poskytuje používateľom bezpečný prístup ku všetkým aplikáciám z akéhokoľvek zariadenia s konzistentným používateľským rozhraním.

Bezpečne vytvárajte portály a pripájajte viac aplikácií

API produkty Okta sú kompletné riešenie pre správu identít, ktoré umožňuje bezproblémové a bezpečné prepojenie s vašimi externými používateľmi - členmi, dobrovoľníkmi, darcami a podobne. Neziskové organizácie pomocou API produktov Okta vytvárajú portály, ktoré spájajú mnoho aplikácií s jediným používateľským menom a heslom.

 


Získajte produkty Okta pre svoju neziskovú organizáciu. Prvých 50 licencií máte zadarmo.

 

Začíname


 

Mám k Okte veľkú dôveru a teším sa na nové verzie. Pretože koncoví používatelia aj správcovia IT v podstate len hľadajú riešenia, na ktoré sa môžu plne spoľahnúť.
Justin Stanford
Senior Systems Engineer, Leukemia & Lymphoma Society
X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow