Zažite online meeting s programom Zoom

 

Najčerstvejším nováčikom v katalógu produktov Techsoup Slovensko je program pre videokonferencie spoločnosti Zoom.

Či už sa snažíte prepojiť viac konferenčných miestností, meetingov alebo sa dôležitých rokovaní zúčastniť z domova pomocou mobilu alebo desktopu, Zoom vám všetko umožní po pár kliknutiach. Vďaka vysokej kvalite videa a zvuku sa budete cítiť, akoby ste s tímom boli v rovnakej miestnosti. Aplikácia je navyše vybavená aj skupinovým chatom. Stretnutie jedného hostiteľa môže mať až 100 účastníkov a všetci z nich pritom môžu byť na videu a do konferencie zasahovať. Voliteľné doplnky aplikácie umožňujú väčšie schôdzky, rozšírené možnosti zvuku, rozšírené nahrávanie do cloudu, softvér pre prepájanie miestností a webinárové nástroje, ktoré môžu byť pridané kedykoľvek počas predplateného roka.

Ponuka TechSoup poskytuje prístup ku 50 % zľave na jednoročné predplatné pre nových zákazníkov. Pre neziskové organizácie máme k dispozícii dva produkty spoločnosti Zoom. Líšia sa predovšetkým v tom, pre koľko hostiteľov konferencií program kupujete. Ak potrebujete program pre menej ako desať hostiteľov, potom je pre vás ideálnym produktom balík Zoom Meetings Pro Plan. Do tohto balíka môžete jednotlivo pridať až 9 hostiteľov konferencií a za každého zaplatíte Zoomu 74,95 USD. Balík Zoom Meetings Business Plan je pre tých, ktorí potrebujú, aby konferencia hosťovalo viac ako desať účastníkov. Tu platíte Zoomu paušálne 999,50 dolárov za všetkých desať účastníkov a následne si môžete dokúpiť prístup až pre ďalších 49 hostiteľov.

Balík Zoom Meetings Business Plan navyše ponúka: správu užívateľov pomocou domény, prihlásenie jedným vstupom On, telefonickú používateľskú podporu (lacnejšie tarify majú non-stop podporu cez chat a e-mail), branding (brandované pozývacie e-maily, vlastné URL vašaorganizácia.zoom .us) a v neposlednom rade automatický prevod nahrávok konferencií do textovej podoby.

Platby do spoločnosti Zoomu nezahŕňajú administratívne poplatky do programu TechSoup za prístup ku zľave. Podmienky programu zliav spoločnosti Zoom nájdete tu.
 

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow