Asana je šikovná technologická vychytávka, ktorá vám v neziskovej organizácii pomôže zorganizovať takmer všetko. Asana je pokročilý plánovač úloh, ktorý zvládne koordinovať prácu v akomkoľvek odbore.

Vybrať si môžete z dvoch možností. Prvá, Asana Premium, sa hodí skôr pre uľahčenie komunikácie medzi tímami. Druhá, Asana Business, je zase viac zameraná na všetkých zamestnancov. Pomôže vám s monitorovaním, správou a štandardizovaním práce v celej organizácii. Pretože je Asana online softvér, prináša so sebou veľkú výhodu v prípade, že potrebujete byť vy alebo niekto z vášho tímu mobilný. Do programu sa totiž môžete prihlásiť klasicky z desktopu alebo cez mobilnú aplikáciu.

Teraz ale ku konkrétnym činnostiam, ktoré vám program ponúka. Medzi základné funkcie Asany patrí zadávanie úloh, zodpovedností a ďalších pracovných krokov, ktoré môžete pripísať sebe alebo aj ostatným používateľom. Na čom sa práve pracuje a ako jednotlivé aktivity postupujú, vám je program schopný ukázať v reálnom čase. Tále funkcia je extra výhodná najmä pri práci na projektoch. Asana však umožňuje vytvárať aj opakovateľné procesy, takže sa skvele hodí aj na pravidelné činnosti. Rozpracované projekty si môžete zobraziť ako zoznamy, tabuľky, kalendár alebo harmonogramy. V každom jednom projekte môžete navyše sledovať len to, čo chcete alebo aktuálne potrebujete. V neposlednom rade vám softvér poskytne úplnú kontrolu nad dôležitými dokumentmi organizácie a aj mad tým, kto k nim má prístup.

Ponuka programu Techsoup poskytuje 50 % zľavu na ročné predplatné buď programu Asana Premium, alebo Asana Business pre jeden tím. Pre porovnanie funkcií produktov Premium a Business si pozrite stránku spoločnosti Asana spolu s aktuálnym cenníkom produktov.

Po tom, ako si podáte žiadosť o jeden produkt Asana, zaplatíte do programu TechSoup Slovensko administratívny poplatok za prístup ku zľave a priamo do spoločnosti Asana znížené jednoročné predplatné. Obnovu po vypršaní ročného predplatného si môžete zaistiť znovu cez program TechSoup, a to aj v prípade, ak už teraz používate program Asana ako plne platenú komerčnú verziu.

 

Image: 
X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow