Spoločnosť Asana chápe, že neziskové organizácie musia často krát dosiahnuť viac aj s málom, a preto chce pomôcť. S aplikáciou Asana majú tímy jasný plán, zámer a zodpovednosť.
Pomocou produktov spoločnosti Asana môžete:

  • Naplánovať všetky kroky v projekte tak, aby ste videli svoju cestu k úspechu a dodržali termíny
  • Vytvárať opakovateľné procesy pre opakujúcu sa prácu a aktivity, aby ste nemuseli zakaždým „znovu objaviť koleso“
  • Eliminovať nejasnosti definovaním toho, kto a kedy má čo robiť

V praxi to znamená, že váš tím môže stráviť menej času koordináciou práce a môže sa viac venovať samotnej práci, na ktorej skutočne záleží. Či už ide o fundraisingové kampane, prijímanie nových dobrovoľníkov, redakčný kalendár, plánovanie podujatí, IT požiadavky, produktové mapy alebo komplexné projekty, s pomocou aplikácie Asana to váš tím môže zvládnuť ľahšie. Chceme posilniť neziskové organizácie na celom svete tak, aby dosiahli viac s menšou námahou a mohli efektívnejšie napĺňať svoje poslanie.

Získajte pre vašu oprávnenú organizáciu (neziskovú organizáciu alebo verejnú knižnicu) softvér pre riadenie práce Asana cez program zliav spoločnosti Asana prostredníctvom programu TechSoup Slovensko.
Softvér spoločnosti Asana môžete využiť na podporu tímov vašej organizácie pri koordinácii a riadení ich práce. Tímy môžu spolupracovať odkiaľkoľvek vďaka webovej a mobilnej aplikácii Asana.
 

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu.

Pre ďalšie informácie si prečítajte Pravidlá a podmienky programu darovania spoločnosti Asana.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow