Poslaním spoločnosti DocuSign je zmeniť spôsob, ako funguje svet tak, že umožní komukoľvek odosielať, podpisovať a schvaľovať dokumenty kedykoľvek a kdekoľvek a na ľubovoľnom zariadení. Prostredníctvom darov a zliav na svoje produkty pomáha spoločnosť DocuSign charitatívnym organizáciám využívať výhody svojej špičkovej technológie, takže viac ich zdrojov môže smerovať k pozitívnemu vplyvu na svet.

Program darovania spoločnosti DocuSign poskytuje prostredníctvom programu TechSoup Slovensko softvér na elektronický podpis a správu transakcií oprávneným neziskovým a charitatívnym organizáciám a verejným knižniciam na Slovensku. Službu DocuSign možno použiť na podpisovanie, odosielanie a správu dokumentov. Aplikácia nahrádza tlač, faxovanie, skenovanie a ďalšiu manipuláciu s dokumentmi tým, že schvaľovanie a prijímanie rozhodnutí prebieha digitálne.

V tomto článku nájdete podrobný návod na použitie služby DocuSign.

Oprávnenosť a obmedzenia

Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená prijímať dary prostredníctvom tohto programu, prečítajte si Pravidlá a podmienky spoločnosti DocuSign.

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu. Zľavnené ceny sú dostupné len pre oprávnené organizácie podľa kritérií programu TechSoup Slovensko.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow