DocuSign dary

Browse Products

Poslaním spoločnosti DocuSign je zmeniť spôsob, ako funguje svet tak, že umožní komukoľvek odosielať, podpisovať a schvaľovať dokumenty kedykoľvek a kdekoľvek a na ľubovoľnom zariadení. V tomto článku nájdete podrobný návod na použitie služby DocuSign.

Kolektív spoločnosti DocuSign je rovnako zanietený pri obohacovaní svojej komunity, ako aj pri transformácii podnikania: to je základ, na ktorom bola spoločnosť postavená, a štruktúra, ktorá spája jej kultúru a hodnoty. Iniciatíva IMPACT spoločnosti DocuSign je postavená na dobrovoľníctve kolektívu a zľavách na produkty pre neziskové organizácie. DocuSign IMPACT podporuje dobrovoľníctvo svojich zamestnancov pomocou trojdňového plateného voľna každý rok, aby sa každý zamestnanec spoločnosti mohol zapojiť ako dobrovoľník do činnosti neziskovej organizácie podľa svojho výberu.

Prostredníctvom darov a zliav na svoje produkty pomáha spoločnosť DocuSign charitatívnym organizáciám využívať výhody svojej špičkovej technológie, takže viac ich zdrojov môže smerovať k pozitívnemu vplyvu na svet.

Webová stránka spoločnosti DocuSign

Program darovania spoločnosti DocuSign poskytuje prostredníctvom programu TechSoup Slovensko softvér na elektronický podpis a správu transakcií oprávneným neziskovým a charitatívnym organizáciám a verejným knižniciam na Slovensku.

Službu DocuSign možno použiť na podpisovanie, odosielanie a správu dokumentov. Aplikácia nahrádza tlač, faxovanie, skenovanie a ďalšiu manipuláciu s dokumentmi tým, že schvaľovanie a prijímanie rozhodnutí prebieha digitálne.

Oprávnenosť a obmedzenia

Oprávnené organizácie môžu získať päť produktov z edície Standard a päť produktov z edície Business Pro počas každého fiškálneho roku (v období od 1. júla do 30. júna).

Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená prijímať dary prostredníctvom tohto programu, prečítajte si Pravidlá a podmienky spoločnosti DocuSign.

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu. Zľavnené ceny sú dostupné len pre oprávnené organizácie podľa kritérií programu TechSoup Slovensko.

Zľavy pre organizácie s rozpočtom nad 1 milión USD

Ak ročný prevádzkový rozpočet vašej organizácie prekročí 1 milión USD (resp. jeho ekvivalent v Euro), nemáte nárok na získanie výhod cez tento program. Môžete však získať 30-percentnú zľavu na ročné predplatné priamo do spoločnosti DocuSign. Ak sa chcete prihlásiť, prejdite na webovú stránku spoločnosti DocuSign.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow