Získajte zľavy na autobusové lístky spoločnosti FlixBus pre oprávnené neziskové organizácie a verejné knižnice prostredníctvom programu TechSoup Slovensko.
Použite kupóny na zľavu od spoločnosti FlixBus, aby ste ušetrili pracovné a osobné náklady na dopravu pre zamestnancov, dobrovoľníkov a členov vašej organizácie.

Oprávnenosť a obmedzenia

Po kladnom posúdení do programu TechSoup Slovensko môže vaša organizácia získať neobmedzený počet zľavových kupónov.
Prečítajte si stránku Pravidlá a podmienky spoločnosti FlixBus, kde zistíte, či je vaša organizácia oprávnená pre účasť v tomto programe.

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu. Zľavnené ceny sú dostupné len pre oprávnené organizácie podľa kritérií oprávnenosti programu TechSoup Slovensko.

 

 

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow