Microsoft Discount

Browse Products

Zľavový program Microsoft vám v rámci TechSoup Slovakia prináša prístup k širokej škále softvéru pre neziskové organizácie, charity a cirkevné organizácie po celej Slovakia.

Ktoré verzie softvéru spoločnosti Microsoft sú k dispozícii?

Názvy produktov v programe Microsoft neobsahujú označenie verzií. Ak získate licencie na produkt Microsoft prostredníctvom TechSoup, môžete si vybrať, či stiahnete najnovšiu verziu daného produktu, alebo verziu predchádzajúcej. Ktorá verzia produktu je aktuálne najnovšia, môžete zistiť v dokumente Current versions of Microsoft products . Softvér si môžete stiahnuť v akejkoľvek dostupnej jazykovej verzii.

Pravidlá & podmienky

Pred podaním objednávky v tomto programe si overte svoju oprávnenosť na stránke Pravidlá a podmienky programu.

Pri žiadosti o zľavnené produkty spoločnosti Microsoft budete požiadaní o registráciu na neziskovom portáli spoločnosti Microsoft. Potom nám budete musieť skrze tento portál poslať certifikát, ktorý potvrdí, že vaša organizácia má na zľavu nárok. Platnosť tohto certifikátu je jeden rok.

Organizácie oprávnené pre zľavový program potom nie sú obmedzené počtom objednávok ani licencií.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow