Spoločnosť Microsoft verí, že technológie dokážu úžasné veci. Preto na celom svete podporuje tisíce organizácií, akou je tá vaša, aby pomohla každej z nich naplniť svoje poslanie. Vaša organizácia môže byť malá, ktorá slúži jednej komunite, alebo globálna mimovládna organizácia, ktorá slúži miliónom ľudí. Bez ohľadu na to chce spoločnosť Microsoft podporovať vašu organizáciu prostredníctvom softvérových darov, školení a zdrojov.

Prostredníctvom programu Techsoup Slovensko môžete pre svoju mimovládnu organizáciu získať darovaný softvér od spoločnosti Microsoft, ako je napríklad Windows, Office a stovky ďalších produktov. Program Techsoup Slovensko si účtuje malý administratívny poplatok za každý darovaný produkt. Tento poplatok podporuje administráciu programu darovania a ďalšie služby pre organizácie, akou je tá vaša.

Aké verzie softvéru sú dostupné

Názvy produktov v katalógu spoločnosti Microsoft neobsahujú označenie verzie. Potrebnú verziu si vyberiete pri sťahovaní produktu potom, ako bude vašej organizácii poskytnutý tento dar. K dispozícii je vždy najnovšia verzia a jedna predchádzajúca verzia daného produktu. Ktorá verzia je aktuálna, zistíte na stránke Aktuálne verzie produktov spoločnosti Microsoft. Okrem toho si produkt môžete stiahnuť v ktoromkoľvek dostupnom jazyku.

Pravidlá a podmienky

Spoločnosť Microsoft poskytuje neziskovým organizáciám a knižniciam maximálny počet darovaných produktov, o ktoré môžu požiadať. Po 4. apríli 2022 už nebudú k dispozícii softvérové dary spoločnosti Microsoft. Po tomto čase budú môcť organizácie využívať zľavnené produkty a cloudové ponuky spoločnosti Microsoft prostredníctvom programu Techsoup Slovensko.

Podrobný prehľad pravidiel oprávnenosti programu nájdete na stránke Pravidlá a podmienky programu darovania spoločnosti Microsoft.

Licencovanie

Produkty spoločnosti Microsoft ponúkané prostredníctvom programu Techsop Slovensko sú produkty s trvalou licenciou. Keď prostredníctvom programu Techsop Slovensko požiadate o darovaný alebo zľavnený produkt s trvalou licenciou, v skutočnosti žiadate o licenciu, nie o samotný produkt.

Ak chcete získať produkty s trvalou licenciou bez služby Software Assurance, použijete admin centrum Microsoft 365. Ak chcete získať produkty s trvalou licenciou spolu so službou Software Assurance, použijete centrum Volume Licensing Server Center (VLSC).

Prečítajte si, ako tieto produkty stiahnuť a spravovať.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow