Spoločnosť O&O Software chce v spolupráci s programom TechSoup Slovensko poskytovať neziskovým organizáciám systém a softvér pre správu dát. Spoločnosť O&O ponúka nástroje pre výkon, zabezpečenie a obnovu dát a správu systému na počítačoch, notebookoch a serveroch s operačným systémom Windows.

Firma O&O Software GmbH (O&O) ponúka kvalitný softvér, ktorý poskytuje pokročilé systémové nástroje pre používateľov operačného systému Windows. Softvér spoločnosti O&O sa zameriava na optimalizáciu výkonu, obnovu dát, bezpečné mazanie dát a ich správu.

Spoločnosť O&O je jedným z popredných výrobcov systémových nástrojov pre operačný systém Windows. Ako Microsoft Gold Partner je O&O aj jednou z mála spoločností na svete, ktoré môžu licencovať svoje produkty technológiami spoločnosti Microsoft.

Organizácie môžu použiť softvér O&O na:

  • ochranu prípadne obnovu dôležitých dát organizácie
  • zvýšenie výkonnosti počítačov, aby mohli byť využívané ďalej, než budú nahradené
  • minimalizáciu času, ktorý strávia IT administrátori na zabezpečenie požadovaného výkonu počítačov

Každá oprávnená organizácia môže počas fiškálneho roka (od 1. júla do 30. júna) požiadať maximálne o 2 softvérové dary.

Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená pre účasť v tomto programe, preštudujte si stránku Pravidlá a podmienky spoločnosti O&O.

 

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow