Keď sa dajú dokopy oceňovaný profesor, brilantný informatik a dôvtipný obchodník so zaujatím pre dáta a k tomu sa pridá jeden z najpálčivejších problémov vo svete softvéru – tvorba databáz a prehľadov dát zrozumiteľných pre obyčajného človeka – vznikne unikátna kombinácia, ako tento problém riešiť. Riešenie firmy Tableau, ktoré vzniklo v roku 2003, v súčasnosti využíva viac než 29 000 spoločností z rôznych oborov činností po celom svete. Všetkých spája jedna vec – potreba porozumieť svojim dátam.

Poslaním Tableau Foundation je podporovať využívanie faktov a dátovej analýzy na riešenie problémov sveta. Jej poňatie CSR stratégie je založené na podpore neziskových organizácií pri využívaní ich vlastných dát, umožniť im ich rýchly náhľad a analýzu, a takto sprostredkovane podporiť ich misiu a dosahovanie cieľov.

V rámci programu darovania ponúka spoločnosť Tableau softvér pre dátovú analýzu a ich vizualizáciu. Ponuka je učená pre oprávnené organizácie (neziskové organizácie a verejné knižnice) zaradené do programu TechSoup Slovensko.

Aj s minimálnymi skúsenosťami budete schopní používať softvérové riešenie firmy Tableau pre tvorbu a zdieľanie vizuálnych prezentácií akýchkoľvek dát, ktoré vaša organizácia má a zbiera.

Webinár o používaní produktov Tableau v neziskovom sektore
(zdroj: Techsoup Česká republika)

 

Oprávnenosť a obmedzenia

Oprávnená organizácia môže získať až 5 licencií počas jedného fiškálneho roka (trvá od 1. júla do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka).
Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená pre účasť v tomto programe, prečítajte si stránku Pravidlá a podmienky spoločnosti Tableau.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow