Spoločnosť TeamViewer, založená v roku 2005 v Nemecku, sa sústreďuje na uľahčenie online podpory a spoluprácu v reálnom čase po celom svete pomocou cloudových technológií. Veríme, že keď sa ľudia spoja, dejú sa úžasné veci, a technológie by im to mali umožniť odkiaľkoľvek na svete. Mali by pôsobiť ako katalyzátor pre šírenie a posilnenie myšlienok ľudí a ich schopnosti riešiť problémy a prekonávať výzvy.

Spoločnosť TeamViewer si váži to, že môže ponúknuť svoje technológie neziskovým organizáciám, na zvýšenie ich efektivity, obmedzenie času stráveného cestovaním, zníženie nákladov a aby mohli lepšie slúžiť svojim klientom.

Získajte služby cloudového vzdialeného prístupu, spolupráce a IT podpory cez cloud pre vašu neziskovú alebo charitatívnu organizáciu alebo pre verejnú knižnicu cez program TeamViewer pre neziskové organizácie prostredníctvom Techsoup Slovensko.

Produkty spoločnosti TeamViewer môžete použiť na vzdialený prístup k počítačom svojej organizácie z miest mimo pracoviska, na organizovanie online stretnutí alebo na poskytovanie IT podpory na diaľku.

Pravidlá a podmienky

Podľa výšky ročného prevádzkového rozpočtu vašej organizácie môžete od spoločnosti TeamViewer získať darované alebo zľavnené produkty.

Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená prijímať dary alebo získať zľavy prostredníctvom tohto programu, prečítajte si stránku Pravidlá a podmienky spoločnosti TeamViewer.

Aký je rozdiel medzi programom darov a zliav spoločnosti TeamViewer?

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup Slovensko, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu. Zľavnené ceny sú dostupné len pre oprávnené organizácie podľa kritérií programu TechSoup Slovensko.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow