Získajte softvér na video- alebo webové konferencie pre svoju neziskovú organizáciu alebo verejnú knižnicu prostredníctvom programu Zoom pre neziskové organizácie na stránkach programu TechSoup Slovakia.

Produkty spoločnosti Zoom môžete využiť na komunikáciu s kolegami, partnermi, darcami, dobrovoľníkmi alebo sympatizantmi počas online stretnutí a webinárov.
 

Webinár: Ako používať Zoom
(zdroj: Techsoup Česká republika)

 

Oprávnenosť a obmedzenia

Oprávnené organizácie môžu získať jeden zľavnený produkt počas fiškálneho roka (od 1. júla do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka).

Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená prijímať dary prostredníctvom tohto programu, prečítajte si Pravidlá a podmienky spoločnosti Zoom.
 

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu. Zľavnené ceny sú dostupné len pre oprávnené organizácie podľa kritérií oprávnenosti programu TechSoup Slovensko.

X
{link_name} zabezpečuje všetky procesy posudzovania a služby pre zákazníkov programu TechSoup Slovensko. Navštívte stránku {link_name}arrow