Bitdefender Antivirus for Mac, 1 User

Donor Partner: 
Language: 
Kategória softvéru: 
Media: 
Platforma: 
Description: 

Produkt Antivirus for Mac spoločnosti Bitdefender je bezpečnostný softvér, ktorý chráni počítače Mac proti vírusom a ďalším on-line hrozbám.

Týmto darom získate jednoročné predplatné na použitie produktu na jednom počítači. Predplatné obsahuje aktualizácie ochrany a sťahovanie nových funkcionalít. Pokiaľ nebude predplatné produktu po roku obnovené, produkt prestane úplne fungovať.

Výhody pre organizácie

Produkt Antivirus for Mac môžete použiť na:

  • ochranu dát vašej organizácie pred vírusmi, červami, trójskymi koňmi, botnetmi, rootkitmi, advérom a spyvérom,
  • zníženie nákladov na správu zariadení tým, že zariadenie pobeží efektívne a bez problémov.

Hlavné funkcie

  • Obrana proti phishingu: Program Antivirus for Mac analyzuje a blokuje webové stránky, ktoré by mohli byť zdrojom phishingových útokov.
  • Ochrana proti Mac a PC malvéru: Produkt odstráni tiež malvér, ktorý sa zameriava na počítače so systémom Windows, a infikované súbory sa tak nedostanú ďalej.
  • Karanténa súborov: Antivirus for Mac okamžite izoluje infikované alebo podozrivé súbory ešte pred ich preskúmaním v Antivirus Lab spoločnosti Bitdefender.

Žiadne ďalšie zariadenia

Nezabudnite požiadať o správny produkt pre počet zariadení, ktoré potrebujete chrániť. Po nainštalovaní tohto produktu nebudete môcť pridať ochranu pre ďalšie zariadenia.

Vyberajte starostlivo

Administratívny poplatok za tento produkt je nevratný a produkt sa nedá vrátiť alebo vymeniť.

Získanie produktu

Keď bude vaša požiadavka o softvérový dar schválená, administrátor programu TechSoup pošle na emailovú adresu vašej organizácie správu s pokynmi pre získanie a aktiváciu produktu.

Systémové požiadavky

  • Systémové požiadavky nájdete na konci stránky s popisom produktu Antivirus for Mac.
  • Produkt firmy Bitdefender nemôže bežať súčasne s ďalšími antivírusovými programami. Pred použitím produktu Bitdefender najprv všetky tieto programy odinštalujte.
Požiadavky na systém: 
  • See the system requirements at the bottom of this Antivirus for Mac page.
  • Bitdefender cannot run alongside other antivirus programs. In order to use Bitdefender, you must first uninstall them.
Obmedzenia: 

Pravidlá programu, oprávnenosť a obmedzenia programu Bitdefender Donation nájdete tu.

Získať tento produkt: 

When TechSoup approves your request, we will send a message to your organization's email address with instructions for obtaining and activating this product.