Bitdefender Internet Security, 1 User

Donor Partner: 
Language: 
Kategória softvéru: 
Media: 
Platforma: 
Description: 

Produkt Internet Security spoločnosti Bitdefender je bezpečnostný softvér, ktorý chráni počítače proti vírusom, spamu a ďalším on-line hrozbám.

Týmto darom získate jednoročné predplatné na použitie produktu na jednom počítači. Predplatné obsahuje aktualizácie ochrany a sťahovanie nových funkcionalít. Pokiaľ nebude predplatné produktu po roku obnovené, produkt prestane úplne fungovať.

Výhody pre organizácie

Produkt Internet Security spoločnosti Bitdefender môžete použiť na:

  • ochranu dát vašej organizácie pred vírusmi, červami, trójskymi koňmi, botnetmi, rootkitmi, ransomvérom a spamom,
  • zníženie nákladov na správu zariadení tým, že zariadenie pobeží efektívne a bez problémov,
  • zabránenie neautorizovaného prístupu k vašim zariadeniam a tým k prevencii krádeže dát a informácií, inštalácie a spustenia neautorizovaných programov a ďalších nežiaducich a nebezpečných zmien vo vašich zariadeniach.

Hlavné funkcie

  • Vzdialený manažment: Hlavná stránka zobrazuje informácie o stave a licencovaní vášho softvéru a služieb na jednom mieste a je dostupná z akéhokoľvek zariadenia s pripojením na internet.
  • Firewall: Firewall neustále monitoruje vaše pripojenie k internetu a bráni neautorizovaným prístupom, a to aj v rámci Wi-Fi siete.
  • Obrana proti phishingu: Program Internet Security analyzuje a blokuje webové stránky, ktoré by mohli byť zdrojom phishingových útokov. Automaticky otvorí bankové stránky a stránky predajcov vo svojom vlastnom bezpečnom prehliadači a zabráni prenosu vašich citlivých údajov.
  • Ochrana na základe správania sa: Program zabraňuje hrozbám analyzovaním správania sa jednotlivých programov a procesov vo virtuálnom prostredí ešte pred ich spustením. Ak sa aj zdajú dostatočne bezpečné pre spustenie, program Internet Security pokračuje v ich analýze, aby identifikoval aj potenciálne, zatiaľ ešte nezistené hrozby.
  • Záchranný režim: Pokiaľ napr. rootkit už nemôže byť odstránený z operačného systému, program Internet Security rebootuje počítač v bezpečnom prostredí, vyčistí ho a uvedie do bezpečného stavu.

Žiadne ďalšie zariadenia

Nezabudnite požiadať o správny produkt pre počet zariadení, ktoré potrebujete chrániť. Po nainštalovaní tohto produktu nebudete môcť pridať ochranu pre ďalšie zariadenia.

Vyberajte starostlivo

Administratívny poplatok za tento produkt je nevratný a produkt sa nedá vrátiť alebo vymeniť.

Získanie produktu

Keď bude vaša požiadavka o softvérový dar schválená, administrátor programu TechSoup pošle na emailovú adresu vašej organizácie správu s pokynmi pre získanie a aktiváciu produktu.

Požiadavky na systém: 
  • Systémové požiadavky nájdete na konci stránky s popisom produktu Internet Security.
  • Produkt firmy Bitdefender nemôže bežať súčasne s ďalšími antivírusovými programami. Pred použitím produktu Bitdefender najprv všetky tieto programy odinštalujte.
Features: 

.

Obmedzenia: 

Pravidlá programu, oprávnenosť a obmedzenia programu Bitdefender Donation nájdete tu.

Získať tento produkt: 

When TechSoup approves your donation request, we will send a message to your organization email address with instructions for obtaining and activating this product.