Symantec Endpoint Protection (Protection for 1 Endpoint)

Language: 
Donor Partner: 
Description: 

Program Symantec Endpoint Protection 14.1 chráni notebooky, osobné počítače a servery (endpoints - koncové zariadenia) v sieti proti vírusom, červom, trójskym koňom, spyvéru, advéru, rootkitom a zatiaľ neriešeným hrozbám (tzv. „zero-day“ útoky). Produkt obsahuje klientsky softvér, ktorý beží na koncových zariadeniach, a softvér pre správu, ktorý beží na serveri. Produkt je optimálny pre organizácie s viac než 100 koncovými zariadeniami.

Týmto darom získate jednoročné predplatné na použitie produktu na jednom koncovom zariadení, aktualizácie ochrany a sťahovanie nových funkcionalít.

Výhody pre organizácie

Ak máte skúsenosti so správou siete, môžete produkt Symantec Endpoint Protection použiť na centrálnu správu ochrany všetkých koncových zariadení v sieti vašej organizácie.

Hlavné funkcie

Produkt Symantec Endpoint Protection kombinuje mnoho technológií spoločnosti Symantec. Všetko je ale možné spravovať cez jedinú konzolu:

  • Viacvrstvová ochrana: Aplikácia Endpoint Protection analyzuje vlastnosti, správanie a históriu potenciálnych malware súborov. Zároveň poskytuje systémový firewall a predchádza vniknutiu a zneužitiu.
  • Umelá inteligencia a strojové učenie: Produkt nasadzuje strojové učenie na koncových zariadeniach v cloude a pridáva mechanizmy umelej inteligencie v cloude. Symatec stráži hrozby na viac než 175 miliónov koncových zariadení a 57 miliónov senzorov útoku.
  • Kontrola zariadení: Program Endpoint blokuje alebo naopak umožňuje prístup z rôznych zariadení, napríklad pripojeným cez USB, infra porty, FireWire, SCSI, sériové a paralelné porty.
  • Kontrola aplikácií: Blokuje alebo naopak povoľuje aplikácie, ktoré sa snažia využívať systémové zdroje.
  • Nastaviteľné zabezpečenie: Administrátori môžu vyladiť úroveň detekcie a blokovania, aby optimalizovali ochranu a získali lepšiu viditeľnosť do podozrivých súborov. Môžu to robiť pomocou cloudovej konzoly, ktorá sa integruje so správcom SEP v areáli.
  • Malá stopa:: Možnosti vyhľadávania v cloude redukujú využitie šírky pásma a veľkosť definičných súborov o 70 percent oproti predchádzajúcej verzii.

Podrobnosti o produkte Symantec Endpoint Protection 14.1 nájdete TU.

Podpora a obnova

Produkt obsahuje 12-mesačnú podporu. Ste zároveň oprávnení aktualizovať svoj softvér na najnovšiu verziu produktu a sťahovať pravidelné definičné aktualizácie.
Ročné predplatné si môžete obnoviť tak, že pred vypršaním vášho predplatného požiadate o ďalší produkt prostredníctvom programu TechSoup.

Vyberajte starostlivo

Administratívny poplatok za tento produkt je nevratný a produkt sa nedá vrátiť alebo vymeniť.

Získanie produktu

Očakávajte prosím tri emaily. Keď program TechSoup schváli vašu žiadosť o darovaný produkt, pošleme na hlavnú e-mailovú adresu Vašej organizácie správu s predbežnými informáciami o získaní tohto produktu.

Krátko potom Vám spoločnosť Symantec odošle dve emailové správy. Jedna z nich bude obsahovať sériové číslo, ktoré potrebujete na prevzatie a inštaláciu Vášho produktu.