Zoom Meetings Business Plan 10-License Bundle, 1-Year Subscription – Access to Discounted Rates

Donor Partner: 
Language: 
Kategória softvéru: 
Media: 
Platforma: 
Description: 

Balík aplikácií Zoom Meetings Business Plan spája do jednej platformy video- a audiokonferencie, jednoduché online stretnutia a skupinové zasielanie správ. Aplikácie Zoom Meetings fungujú na mobilných a stolných zariadeniach a v konferenčných miestnostiach vybavených zodpovedajúcim hardvérom. Stretnutie môže mať jedného hostiteľa a až 300 účastníkov. Všetci účastníci môžu byť viditeľní na videu. Voliteľné doplnky ku základnému balíku umožňujú väčšie stretnutia, softvér pre pripojenie ku miestnosti a nástroje webinára. Doplnkové služby môžu byť pridané k základnému plánu kedykoľvek počas ročného predplatného obdobia.

Táto ponuka poskytuje prístup k 50 % zľave na jednoročné predplatné pre 10 hostiteľov. Potom, ako požiadate o tento produkt a uhradíte administratívny poplatok do programu TechSoup, zaplatíte spoločnosti Zoom aj 999,50 USD za zľavnené jednoročné predplatné. Môžete pridať ďalších hostiteľov, a to až do počtu 49, každého za poplatok 99,95 USD. Pre zachovanie 50-percentnej zľavy je potrebné zaplatiť každý rok administratívny poplatok do programu TechSoup Slovensko. Doplnkové služby sú spoplatňované samostatne, ale sú poskytované tiež so zľavou 50 % oproti aktuálnemu cenníku. Viac informácií nájdete na karte Podrobnosti a cena služby.

Výhody pre organizácie

Aplikácie balíka Zoom Meetings môžete použiť na:

 • pripojenie lokálnych a vzdialených členov tímu,
 • stretnutia s kolegami, partnermi, darcami, dobrovoľníkmi a sympatizantmi,
 • školenia pre zamestnancov organizácie alebo klientov.

Hlavné funkcie

 • Branding: Môžete si nastaviť firemné vzhľad stránok stretnutí, e-mailov a v URL adries.
 • Vysokokvalitné video a audio: Video môžete streamovať až do rozlíšenia 720p.
 • Zdieľanie obrazovky: Každý účastník môže zdieľať obrazovku so skupinou. Hostiteľ môže umožniť viacerým účastníkom zdieľať obrazovky súčasne. Môžete komentovať zdieľané obrazovky.
 • Nahrávanie: Stretnutia môžete nahrávať vo formátoch MP4 (video), M4A (audio) a text (chat). Môžete ich uložiť lokálne alebo do aplikácie Zoom Cloud, za extra poplatok pri objeme dát vyššom ako 1 GB.
 • Plánovanie v aplikáciách Outlook a Chrome: Pomocou bezplatných doplnkov môžete naplánovať schôdzky priamo v Kalendári aplikácie Outlook alebo v Kalendári služby Google.
 • Voliteľné doplnkové služby:
  • Zoom video webináre: Ankety, cvičenia a ďalšie funkcie až do počtu 50 účastníkov
  • Zoom Rooms: Aplikácia Zoom na riadenie a správu stretnutí v konferenčných miestnostiach vybavených príslušným hardvérom
  • Zoom H.323/SIP konektor: Softvér na pripojenie stretnutí v konferenčných miestnostiach, ktoré sú vybavené hardvérom so štandardami H.323 alebo SIP
  • Veľké stretnutia: Možnosť rozšírenia do počtu 500 účastníkov

Podrobnosti nájdete na webových stránkach spoločnosti Zoom.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora spoločnosti Zoom poskytuje bezplatnú podporu prostredníctvom e-mailu a chatu, školenia na vyžiadanie, live školenia a podrobnú znalostnú databázu.

Vyberajte starostlivo

Administratívny poplatok za tento produkt je nevratný a produkt sa nedá vymeniť.

Získanie produktu

Keď bude vaša požiadavka o softvérový dar schválená, administrátor programu TechSoup pošle na emailovú adresu vašej organizácie správu s pokynmi na získanie a aktiváciu produktu.

Podrobnosti a cena služby

Systémové požiadavky

Pre viac informácií si pozrite systémové požiadavky aplikácie Zoom Meetings:

Dátum začiatku

Vaše jednoročné predplatné začína dňom schválenia žiadosti o produkt, nie dátumom vytvorenia a nastavenia konta.

Odporúčame nastaviť si predplatné Zoom okamžite po schválení vašej žiadosti.

Zľavnené ceny

Táto ponuka poskytuje prístup k 50 % zľave na jednoročné predplatné pre 10 hostiteľov podľa aktuálneho cenníka spoločnosti Zoom. Potom, ako požiadate o tento produkt a uhradíte administratívny poplatok do programu TechSoup, zaplatíte aj spoločnosti Zoom 999,50 USD za zľavnené jednoročné predplatné.
Môžete pridať ďalších hostiteľov, a to až do počtu 49, každého za poplatok 99,95 USD.
Zvýhodnené predplatné umožňuje každému licencovanému hostiteľovi zorganizovať neobmedzený počet online stretnutí počas celého roka. Každé stretnutie môže mať až 300 účastníkov.

Zľavnené ceny na doplnkové služby

Táto ponuka poskytuje prístup k 50 % zľavám na doplnkové služby podľa aktuálneho cenníka spoločnosti Zoom. Doplnkové služby môžu byť pridané kedykoľvek počas ročného predplatného obdobia. Za neúplné roky bude prepočítaná zodpovedajúcu časť ročného poplatku. Ku základnému poplatku zaplatíte spoločnosti Zoom nasledujúce čiastky.

 • Zoom video webináre (ročne):
  • 100 účastníkov: 200 USD za hostiteľa
  • 500 účastníkov: 700 USD za hostiteľa
  • 1 000 účastníkov: 1 700 USD za hostiteľa
  • 3 000 účastníkov: 4 950 USD za hostiteľa
  • 5 000 účastníkov: 12 450 USD za hostiteľa
  • 10 000 účastníkov: 32 450 USD za hostiteľa
 • Zoom Rooms (ročne): 249,50 USD za miestnosť
 • Zoom konektor H.323/SIP (ročne): 249,50 USD za port
 • Veľké stretnutia (ročne):
  • 500 účastníkov: 600 USD za hostiteľa
Vyžaduje sa jednoročná zmluva o predplatenej službe Musíte vyjadriť súhlas s platbou poplatku vopred, podľa jednoročnej zmluvy o nenávratnej službe so spoločnosťou Zoom. Pre podrobnosti si prečítajte podmienky služby spoločnosti Zoom.
Pokračovanie služby po jednom roku

Kvôli opätovnému overeniu oprávnenosti organizácie na 50-percentnú zľavu je potrebné každý rok podať žiadosť o tento produkt a uhradiť administratívny poplatok. Ak svoju oprávnenosť nepotvrdíte pred vypršaním predplatného alebo prestanete byť oprávnenou organizáciou, spoločnosť Zoom prevedie vaše predplatné na plnú predajnú cenu.

Spoločnosť Zoom vám pred vypršaním predplatného odošle e-mail. Keď ho dostanete, mali by ste znovu požiadať o tento produkt prostredníctvom programu TechSoup Slovensko, aby ste potvrdili, že ste naďalej oprávnená organizácia. Potom pre obnovenie predplatného postupujte podľa inštrukcií uvedených v e-maile od spoločnosti Zoom.

Existujúci zákazníci nie sú oprávnení O túto ponuku môžete požiadať iba vtedy, ak ešte nemáte platené predplatné produktov spoločnosti Zoom.
vyskúšajte Zoom Meetings Spoločnosť Zoom ponúka zadarmo základný plán so všetkými funkciami a neobmedzeným počtom stretnutí. Základný plán je určený pre troch a viacerých účastníkov a je časovo obmedzený na 40 minút.
Vyžaduje sa kreditná karta Spoločnosť Zoom vyžaduje na úhradu zľavnenej služby zadať platné číslo kreditnej karty.