Zoner Photo Studio X – prvotné jednoročné predplatné

Donor Partner: 
Language: 
Kategória softvéru: 
Media: 
Platforma: 
Description: 

Program Zoner Photo Studio X je aplikácia pre správu, upravovanie a zdieľanie fotografií.

Darovaná licencia produktu Zoner Photo Studio X je určená pre jedného používateľa, ktorý ju môže využiť na neobmedzenom množstve počítačov po dobu jedného roka. V rámci tejto licencie máte automaticky nárok na aktualizácie a novovzniknuté funkcie produktu v danom období. Ďalšie informácie nájdete v odseku Podrobnosti o predplatnom.

Výhody pre organizácie

S aplikáciou Zoner Photo Studio X môžete:

 • upravovať a organizovať fotografie dobrovoľníkov a zábery z vašich podujatí,
 • prostredníctvom fotografií a prezentácií predstaviť ľuďom činnosť vašej organizácie,
 • plánovať, zdieľať a analyzovať vaše fotografie na sociálnej sieťach.

Hlavné funkcie programu

 • Nahrávanie fotografií: keď pripojíte zariadenie s fotografiami k vášmu počítaču, program Zoner Photo Studio vaše fotky nahrá, zazálohuje a zatriedi do priečinkov. Fotografie môžete nahrávať aj z PDF súborov a skenerov.
 • Správa: fotografie môžete pomenovať v dávkach, pridávať kľúčové slová, štítky, hodnotenie a GPS údaje pre jednoduchšie vyhľadávanie. Archív môžete prezerať podľa miesta, dátumu, kľúčových slov a zložiek.
 • Úpravy: v editačnom module môžete pracovať s vrstvami a maskami. Ďalej môžete orezávať fotografie a meniť veľkosť, upravovať nastavenie farieb, odstraňovať červené oči, umiestniť na fotografie text, symboly a ďalšie tvary. Môžete tiež použiť skupinovú úpravu, pri zmene niekoľkých snímok naraz. Medzi ďalšie nástroje patrí chytré ostrenie, rozmazávanie, nástroje Dodge a Burn, HDR, klonovanie, kruhový filter a korekcie šumu objektívu a mnoho ďalších funkcií.
 • Nedeštruktívne úpravy: v module Develop môžete vykonávať nedeštruktívne úpravy fotografií vo formáte RAW a v ďalších obrázkových formátoch. Optimalizované tlačidlo Auto umožňuje vyriešiť bežné problémy jedným kliknutím. Úpravy zahŕňajú nastavenie expozície a farieb, orezanie, retušovanie a použitie HDR nástrojov.
 • Zdieľanie prostredníctvom sociálnych médií: zdieľajte fotografie priamo na Facebooku, Flickeri, vo Fotkách spoločnosti Google alebo v prostredí Zonerama priamo od spoločnosti Zoner. Môžete pracovať s fotografiami uloženými online na Google Drive, v Dropboxe alebo OneDrive.

Ďalšie podrobnosti nájdete na webových stránkach spoločnosti Zoner.

Podpora

Spoločnosť Zoner ponúka v rámci získania produktu e-mailovú a telefonickú podporu – navštívte stránku https://www.zoner.sk/podpora/, kde nájdete kontaktný formulár, ale tiež často kladené otázky a návody.

Upozornenie

Administratívny poplatok za tento produkt je nevratný a produkt sa nedá vymeniť.

Spôsob distribúcie produktu

Potom, ako organizácia TechSoup potvrdí vašu žiadosť o softvérový dar, bude vašej organizácii zaslaný e-mail s informáciami o pridelenej licencii spolu s inštrukciami, ako produkt nainštalovať a aktivovať. Inštalačné súbory k produktu sa preberajú z oficiálnych stránok firemného darcu. Nie sú zasielané žiadne inštalačné médiá.

Systémové požiadavky

Pre podrobnosti navštívte stránku technická špecifikácia produktu Zoner Photo Studio.

Podrobnosti o predplatnom

 • Služba po uplynutí jedného roka: ročné predplatné môžete obnoviť tak, že si každý rok požiadate o produkt Zoner Photo Studio X – obnova jednoročného predplatného prostredníctvom programu TechSoup. Musíte tak urobiť do jedného mesiaca po ukončení platnosti vášho predplatného. Aj po uplynutí doby jedného mesiaca môžete vaše fotografie prezerať a exportovať, inak s nimi ale pracovať nemôžete.
 • Doplnkové služby: v aplikácii môžete vytvárať ďalšie produkty ako knihy, kalendáre a plagáty. Spoločnosť Zoner ich za príplatok vytlačí.
 • Skúšobná verzia produktu Zoner Photo Studio X: spoločnosť Zoner ponúka svoj produkt na skúšobné 30 dňové obdobie. Licenciu získanú prostredníctvom programu TechSoup potom môžete využiť na aktiváciu produktu na obdobie jedného roka.