Norton Security Deluxe for 5 Devices, 1 Year Subscription

Donor Partner: 
Language: 
Kategória softvéru: 
Media: 
Platforma: 
Description: 

Produkt Norton Security chráni počítače, tablety a chytré telefóny pred najnovšími on-line hrozbami. Navyše obsahuje aj nástroje na vylepšenie výkonu týchto zariadení. Väčšinu práce vykonáva program Norton Security na pozadí. Spotrebováva pritom minimum zdrojov a nevyžaduje od používateľa veľkú interakciu.

Tento dar poskytuje až 20 predplatných na používanie produktu na 100 zariadeniach po dobu jedného roka. Predplatné zahŕňa aktualizácie ochrany a sťahovanie nových funkcionalít. Pokiaľ nebude predplatné po roku obnovené, ochrana zariadení prestane fungovať.

Výhody pre organizácie

Program Norton Security môžete použiť na:

  • ochranu dát vašej organizácie pred vírusmi, spyvérom, malvérom a ďalšími hrozbami,
  • zníženie nákladov na správu zariadení, lebo zariadenia pobežia efektívne a bez problémov,
  • zabránenie neautorizovaného prístupu k vašim zariadeniam, najmä k prevencii krádeže dát a informácií, inštalácie a spustenia neautorizovaných programov a ďalších nežiaducich a nebezpečných zmien vo vašich zariadeniach.

Hlavné funkcie

  • 24/7 ochrana pred hrozbami: Kombinuje niekoľko obranných technológií vychádzajúcich z analýzy siete, dát, reputácie a správania sa programov a systémov.
  • Sledovanie zariadení: Kontroluje aplikácie s ohľadom na potenciálne ohrozenie súkromia, dát a vysokú spotrebu batérie; vyhodnocuje tiež možné pokusy o vniknutie do zariadení.
  • Lokalizácia mobilných zariadenia: Vzdialene lokalizuje stratené alebo ukradnuté zariadenia, uzamkne ich alebo z nich vymaže všetky dáta.
  • Vylepšenie výkonu počítača: Poskytuje nástroje, ktoré opravia bežné problémy s počítačom, uvoľnia pamäť, odstránia nepotrebné dáta a vyčistia pevný disk (platí iba pre zariadenia so systémom Windows).
  • Správa hesiel: Zapamätá si, zabezpečí a automaticky vkladá požívateľské mená a heslá, generuje nová heslá (platí iba pre zariadenia so systémom Windows).

Najnovšia verzia

Tento popis zodpovedá verzii produktu Norton Security, ktorá bola vydaná v septembri 2014. Ak si však na základe tohto softvérového daru prevezmete licenciu Norton, získate najnovšiu dostupnú verziu. Aktualizácie budú inštalované automaticky.

Podpora, obnova a upgrade

Tento produkt je identický s rovnakou verziou produktu, ktorá je ponúkaná cez stránky spoločnosti NortonLifeLock. Zahŕňa štandardnú podporu, obnovu i možnosti upgrade ako bežný komerčný produkt.

Vyberajte starostlivo

Administratívny poplatok za tento produkt je nevratný a produkt sa nedá vrátiť alebo vymeniť.
Záruka vrátenia peňazí, ktorú ponúka firma NortonLifeLock, sa na tento produkt nevzťahuje vzhľadom na to, že sa jedná o darovanú licenciu.

Získanie produktu

Keď bude vaša požiadavka o softvérový dar schválená, administrátor programu TechSoup pošle na emailovú adresu vašej organizácie správu s pokynmi pre získanie a aktiváciu produktu.

Požiadavky na systém: 
Obmedzenia: 

Pravidlá programu, oprávnenosť a obmedzenia programu NortonLifeLock Donation nájdete tu.